NÁŠ PŘÍBĚH

PRVNÍ SUSHI BURRITO V ČESKÉ REPUBLICE

KDO JSME

Jsme mladý koncept rychlého stravování zaměřený na zdravé a jedinečné jídla výhradně z čerstvých surovin. První nápad o založení Mr. Sushito padl při cestách po Evropě dvou bratrů, kteří narazili na pokrm Sushi Burrito. Po prvním kousnutí tomuto pokrmu naprosto propadli a byli si jistí, že tohle musí i do naši repuobliky! A takhle vznikl první a zatím jediný podnik v České republice, který připravuje Sushi Burrito. U tohoto pokrmu jsme ale nezůstali, protože náš sortiment postupně rozšiřujeme, abychom uspokojili všechny milovníky zdravých, chutných a čerstvých jídel.

KVALITA, ČERSTVOST, JEDINEČNOST

Čerstvost pro nás není jen pojem, ale hlavně klíč ke kvalitnímu jídlu. Pracujeme pouze s čerstvými surovinami a naše dodavatele vybírame velice pečlivě, abychom mohli vždy zajistit 100% čerstvost. Cesta našich ryb od vylovení až k nám do Sushita trvá pouze několik dní a necháváme si je k nám vozit 3 týdně! Zeleninou nás náš lokální dodavatel zasobuje každý den. Díky čerstvosti a kvality našich surovin, domácích omáček a pečlivou přípravou nabízíme jedinečné pokrmy, které vyzkoušíte jedině u nás!

NAŠE PLÁNY A VIZE

Věříme, že v dnešní uspěchané době je těžké si najít čas na rychlé, kvalitní a výživné jídlo, které dodá tělu vše potřebné. Řekli jsme si, že je na čase, aby všude kolem nás byly také zdravé fast-foody a proto se postupně chceme rozšiřovat do celé republiky a momentálně hledáme také partnery pro náš franšízový program!

CHCI SI OTEVŘÍT FRANČÍZU MR.SUSHITO!

/mrsushito

OSTRAVA

BRNO