NAŠE KVALITNÍ SUROVINY

Ingredience

GRILOVANÉ KUŘECÍ

Naše kuřecí prsa jsou dlouze naložená v naši domácí BBQ omáčce se zázvorem. Těšit se můžete na jemně pikantní a lehce nasládlou chuť šťavnatého a čerstvého masa.

Ingredience

TRHANÉ HOVĚZÍ

Dlouze tažené kvalitní hovězí zadní marinované z hovězího láku se sladkou chilli a BBQ omáčkou si nejde nezamilovat.

Ingredience

TOFU

Tofu je zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, které obsahují 8 esenciálních aminokyselin. Je dobrým zdrojem vápníku, manganu, mědi, selenu, bílkovin a fosforu. Naše tofu je marinování v silném a jemně pikantním koření, což při grilování podpoří jeho chuť.

Ingredience

LOSOS

Cesta našich ryb z oceánu až k nám trvá pouze pár dní, díky toho vám můžeme zaručit absolutní čerstvost. Losos obsahuje velké množství bílkovin a zdravých tuků, mimojiné v něm nalezneme minerální látky jako vápník, hořčík, železo nebo vitamín B12 a D. Kromě účinků na redukci hmotnosti a nárůst svalů mají vliv také na stav kloubů, zlepšují funkce srdce a oběhové soustavy a snižuje riziko vzniku srdečního onemocnění.

Ingredience

TUŇÁK

Tuňák obsahuje hodně omega-3 mastných kyselin, díky čemuž má prospěšné účinky na zdraví srdce, mozu, očí či zlepšení stavu pokožky a bojuje proti chronickým zánětům. Některé výzkumy dokonce tvrdí, že konzumace tuňáka může snížit riziko rakoviny tlustého střeva, prsou či ledvin. Mnohem více výzkumů však potvrdilo zlepšení imunitního systému a snížení pravděpodobnosti obezity. Je to prostě superpotravina!

Ingredience

KREVETY

Krevety jsou ideální pro lidi, kteří chtějí vyloučit nadbytek sacharidů - neobsahuje totiž téměř žádné. Na druhou stranu obsahuje spoustu bílkovin a má také velmi nízkou hodnotu kalorií (1 kalorie na 1g krevet). Největším benefitem masa krevet je však obsah vitamínů a živin, které obsahuje. Krevetami si můžete doplnit denní příjem železa, vápníku, sodíku, fosforu, zinku, hořčíku a draslíku, stejně jako vitamínu A, E, D, B6 a dokonce i B12! Je to opravdu zásobárna živin!

Ingredience

KULATOZRNNÁ OCHUCENÁ RÝŽE

Tato rýže má malá, kulatá až baculatá zrnka a říká se jí také mléčná rýže. Obsahuje totiž mnoho škrobu, díky kterému skvěle absorbuje vodu a po uvaření je krásně měkká a nadýchaná. Rýži před podáváním ochucujeme rýžovým octem, cukrem a solí.

Ingredience

JASMÍNOVÁ RÝŽE

Zrnka jasmínové rýže mají bílou až zlatohnědou barvu a jemnou vůni připomínající jasmín, je tedy opravdu aromatická. Je to lepivá rýže, tudíž se hodí především k jídlům s omáčkou - v našem případě s teriyaki a kokosovou kari.

Ingredience

SALÁT WAKAME

Je řazena mezi superpotraviny! Kladně působí na čištění krve, na střeva, kůži a vlasy. Je bohatá na bílkoviny, vlákninu, vápník, jód, hořčík a zinek. Také obsahuje spoustu vitamínů a snižuje krevní tlak, alergie i nervové poruchy.

Ingredience

AVOKÁDO

Je další superpotravina! je plné vitamínů a minerálů a je téměř z 80% tvořeno tukem. Obsahuje vitamíny K, B9, C, B5, B6, E, draslík, hořčík a mangan. Díky přítomnosti tuků dochází k velmi efektivnímu vstřebávání výše zmíněných látek.

Ingredience

MUNGO KLÍČKY

Mungo klíčky jsou bohatým zdrojem bílkovin, vitamínů A a B, které zajišťují jedinci velkou psychickou odolnost a silnou imunitu. Kromě jiného také obsahují vápník, železo, fosfor, draslík a hořčík, které vyrovnávají překyselení organismu.

Ingredience

KORIANDR

Koriandr se užívá hlavně při zažívacích potížích, proti nadýmání, křečím střev a kolikám v trávicím traktu. Povzbuzuje nervovou činnost a stimiluje tělesnou činnost. Koriandr též pomáhá zbavit se kašle. A ta vůně? Dokonalá bylinka!

Ingredience

CHILLI PAPRIČKY

Působí na krevní oběh a trávení. Kapsaicin a dihydrokapsaicin brání vzniku krevních sraženin. Účinky chilli by mohly nahradit aspirin, který kardiaci užívají na ředění krve a to bez neblahých vedlejších účinků, jak v prevenci onemocnění srdce, tak při již rozvinuté chorobě. V zemích, kde se chilli používá velice často, mají lidé mnohem méně srdečních infarktů, mrtvice a plicní embolie. Tak proč se u dobrého jídla také občas trochu nezapotit?

A DALŠÍ ČERSTVÉ SUROVINY.

/mrsushito

OSTRAVA

BRNO